Vrijwilligersraad

Lotgenotencontact Lynch en webmaster: Wim Vugts
webmaster@lynch-polyposis.nl
Lotgenotencontact Peutz-Jeghers: Richard Groen
Redactie contactblad: Dick de Ruiter
redactie@lynch-polyposis.nl
Medewerker website en communicatie: Dennis Hadderingh
Dennis.hadderingh@lynch-polyposis.nl

Algemeen: Frans van de Sande
frans-willem.van.de.sande@lynch-polyposis.nl

Medewerker vormgeving  en redactie: Syl Torensma
Syl.torensma@lynch-polyposis.nl

Medewerker Communicatie en redactie: Carol Richel
carol.richel@lynch-polyposis.nl

Algemeen polyposis: Angela Miedema
 angela.miedema@lynch-polyposis.nl


Wij zoeken dringend een nieuwe secretaris! Kijk op voor meer informatie op VACATURE

 

Als u geïnteresseerd bent in een bestuursfunctie of een andere functie als vrijwilliger, neemt u dan contact op met voorzitter@lynch-polyposis.nl